Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Autopůjčovna

Invia přináší nabídku autopůjčoven v mnoha koutech světa na jednom místě, kde si každý z našich zákazníků může být jistý službami vysoké kvality za nízké ceny.

Hlavní výhody

  • Námi nabízené autopůjčovny jsou vždy spolehlivé a prověřené.
  • Online rezervací auta na Invia si zajistíte výhodnější ceny a podmínky pojištění, než jaké vám nabídnou na přepážkách autopůjčoven.
  • Neomezený počet kilometrů v ceně půjčovného.
  • Výběr vozidla přesně podle vašich potřeb: zprostředkováváme také pronájem karavanů a obytných vozů.

Neponechávejte nic náhodě, myslete na pojištění

Naše tarify v USA a Kanadě VŽDY zahrnují rozšířené povinné ručení (LIS/EP), které kryje škody třetím osobám a v USA je naprosto nezbytné, neboť v případě nehody se zraněním, se poškození často soudí o obrovské sumy.

U pronájmů v Evropě pro tyto případy nabízíme připojištění právní odpovědnosti a cestovní pojištění.

V ceně pronájmu není zahrnutý poplatek za jednosměrný pronájem, který se liší podle konkrétní autopůjčovny a místa převzetí či vrácení. Tento poplatek vám sdělíme emailem či telefonicky.

V případě zájmu o zapůjčení auta nás prosím kontaktujte na mailu poradce@invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622